DAHUA DH-A-HFW1500TLP-36B 5MP BULLET 3.6MM CAMERA
Availability:
41 in stock
Rs. 18,537
41 in stock
Compare
5MP HDCVI IR Bullet Camera, Max. 20fps@5MP, HD and SD output switchable, 3.6mm fixed lens (2.8mm, 6mm optional), Max. IR length 40m, Smart IR, IP67, DC12V
Category:
Based on 0 reviews
0.0 overall
0
Be the first to review “DAHUA DH-A-HFW1500TLP-36B 5MP BULLET 3.6MM CAMERA”